O klubie

Salmo.jpg       "Najpiękniejsze w wędkarstwie jest to, że na rybach nic nie muszę. Nawet łowić..."  J. Chruszczewski

Jurajski Salmoklub z siedzibą w Częstochowie został zarejestrowany Uchwałą Nr 3/96 Zarządu Okręgu PZW Częstochowa z dnia 13 lutego 1996 roku i wpisany do rejestru Wędkarskich Klubów Sportowych PZW. Od samego początku swojego istnienia klub skupia w swym gronie miłośników połowów ryb szlachetnych, zrzeszając grono kolegów - wędkarzy pasjonatów wędkarstwa muchowego i spiningowego. Głównym celem klubu jest propagowanie wędkarstwa ryb szlachetnych wśród dorosłych i młodzieży, organizowanie zawodów wędkarskich miedzy innymi „Pucharu Warty”.  Ponadto nasze działania skupiają się na dbaniu o ekosystem wód na terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej oraz wspieranie wszelkich działań proekologicznych.

Jeśli Twoją pasją są ryby szlachetne, lubisz spędzać czas nad wodą, chcesz pracować z innymi na rzecz ekosystemu a przy okazji poznać innych zapaleńców o podobnych zainteresowaniach to skontaktuj się z nami i dołącz do Jurajskiego Salmoklubu.

Partnerzy i Przyjaciele:

puchar-warty pzw starowka galeria zdjęć
© 2024 Salmoklub Częstochowa. All Rights Reserved.
projekt i wykonanie: intersum.pl
^ Powrót do góry strony