Członkowie

Andrzej Biernacki - Prezes Jurajskiego Salmoklubu Częstochowa

 Andrzej_Biernacki2.jpg

Za rybami ugania się po całym świecie. Łowił łososie w Skandynawii,  kundże na Kamczatce, tajmienie w Mongolii, payary i tucunare w Wenezueli, palie na Grenlandii, trocie w Patagonii i mashiry w Nepalu. Często ma jednak dylemat czy wziąć do ręki wędkę czy usiąść przy brydżowym stoliku.

Hubert Rydzyk  -  Wiceprezes od spraw organizacyjnych.

Hubert-Rydzyk.jpg

Daniel Kasprzak   -  Wiceprezes do spraw sportu

Daniel-New.jpg

Z wykształcenia nauczyciel i terapeuta były ratownik górski. Na co dzień realizuje się w pracy pedagogicznej jednak największą jego pasją jest fotografia i wędkarstwo muchowe. Jeśli kiedyś nad wodą zobaczycie kogoś z aparatem i wieloma obiektywami a do tego mającego dylemat fotografować czy łowić to napewno Daniel. Należy do Stowarzyszenia Fotografów i Filmowców art.f. jego portfolio o tematyce nie tylko wędkarskie można zobaczyć na stronie www.danielkasprzak.pl

 

Tomasz Jasiurski  - R.I.P -   Wiecznie w naszej Pamięci Wiceprezes od spraw organizacyjnych.

Tomek-Jasiu.jpg

 

Andrzej Kokoszka   -  Sekretarz Jurskiego Salmoklubu Częstochowa

Jędrek.jpg

 

Andrzej Tracz  -  Sakarbnik Jurajskiego Salmoklubu Częstochowa

Andrzej_T._.jpg

Chcąc być bliżej swojej pasji czyli wędkarstwa otworzył sklep wędkarki „ Antra ” i prowadzi go już 18 lat. Najbardziej lubi łowić na muchę, swoją pasją zaraził swoje córki Esterę i Ksymenę, które uzyskują wiele sukcesów w tym sporcie. Jeśli interesuje Cię wędkarstwo i chciałbyś zacząć łowić to chętnie wszystko wytłumaczy i pomoże w doborze sprzętu. Na zakupy zaprasza do swojego sklepu w Częstochowie przy ulicy Targowej 15.

 

Leszek Kowalski

Leszek.jpg

Olaf Kożuch 

340825342_557394169714759_2928102574447211874_n.jpg

Olaf to nasz najmłodszy Salmoklubowicz a prywatnie wnuczek Leszka Kowalskiego. Dziadek już nie raz przekonał się, że uczeń czasami jest lepszy od nauczyciela.

Michał Maciaszczyk

salmoklub-mm.jpg

Zapracowany programista, a zarazem wędkarz pasjonat, pomysłodawca i organizator corocznego Święta Szczupaka w Mstowie. Dzieli czas na rodzinę, pracę zawodową, działalność w gminie oraz wiele pasji. Wierzy, że największe zdobycze wędkarskie jeszcze przed nim.

 

Andrzej Nadrowski

najdroższy.jpg

 

Bartosz Magnuszewski

Bartek.JPG

 

Andrzej Urbańczyk

020.jpg

Wędkuje od 6-go roku życia - muchuje zaś od 13 -ego roku życia, a więc już 22 lata, zarażony wędkarstwem od Ojca dr Andrzeja Urbańczyka. Uczestnik wypraw wędkarskich do Skandynawii, głównie Finlandii, w czasie których dwukrotnie dotarł na Nord Cup łowiąc na rzece Tanie i w wielu rzekach muchowych takich jak : Kitkajoki, Kusinkajoki, Simojoki i Ilioki.


Ksymena Tracz

Ksymena.jpg

Szalona i pełna energii licealistka, od najmłodszych lat lubiąca przyrodę i przygody. Od 11 lat wędkuje wszelkimi metodami spining, tyczka, mucha, pod lodem, uprawia nawet casting czyli sportowe rzucanie do celu i na odległość. W castingu posiada uprawnienia instruktora oraz sędziego, jako jedna z niewielu w naszym Okręgu :) Muchą zainteresowała się dość późno, ale uczy się od najlepszych w tej dyscyplinie.

 

Tomasz Pinda

Tomek.jpg

Niepokorny fan „Dżemu” lubiący ciszę i spokój. Wędkarsko wychowany nad Wartą i darzący ją  olbrzymim sentymentem, dlatego najczęściej można go zobaczyć wędrującego jej brzegiem z muchówka czy też spinningiem,  od czasu do czasu chętnie zasiada nad wodą z tyczka i łowi sportowo. 

 

Adam Foks

Adaś.jpg

 

Tomasz  Trzeciak

Tomek-Trzeciak.jpg

 

Radosław Lubas

Radek.jpg

 

Tkacz Grzegorz 

 

Michał Krakowian - R.I.P

 

Robert Fraś


Jan Skrzypczyk

 

Daniel Musiał

20200209_214341_resized_1.jpg

 

Mariusz Nowicki

Mariusz_nowiscki.jpg

 

Łukasz Orlikowski 

 

Łukasz Piorun 

IMG-20210928-WA0034.jpg

Z wykształcenia informatyk z zawodu inżynier serwisu. Pasję do wędkarstwa ma od dziecka. Ulubione łowiska to trudno dostępne leśne rzeki - gdzie może spędzać czas na poszukiwaniu pstragów oraz lipieni.
 
 
Michał Tomaszczyk 
 
20201010_131311.jpg
 
 
Robert Bawor
 
received_1198059724024670.jpeg
 
 
 
Michał Szmidt
 
DSC_1884.jpg
 

Arkadiusz Dzielawski 

IMG_4252.jpg

Tomasz Szczygieł 

339064079_6034486430004982_3846155171026182051_n.jpg

Wędkarz od dziecka, albo jeszcze wcześniej :) Miłośnik przyrody, muzyki rockowej i kawy. Wszędzie widzi paragrafy, ale to już takie zawodowe zniekształcenie postrzegania świata :) Nauczyciel i naukowiec. Nie odrzuca jakiejkolwiek metody łowienia, choć preferuje spining i muchówkę. Nie przejdzie obojętnie obok jakiegokolwiek cieku wodnego. Musi sprawdzić, czy tam coś przypadkiem nie pływa, zwłaszcza pstrąg :)

 

Paweł Jaworski 

CzP_(25).jpg

 

Natalia Popowska

Z wędkarstwem związana od najmłodszych lat, kochająca przyrodę i spokój. Pasję do wędkarstwa zapoczątkował jej tata, z którym wspólnie przez lata startowała na zawodach spławikowych oraz w kadrze okręgu Katowice i dodając nieskromnie, odnosiła sukcesy.  Od 2023 roku rozpoczęła niekończącą się przygodę z wędkarstwem muchowym.

Natalia.jpg

 

Zemowit Nowakowski

 

Grzegorz Marcinów

Grzesiek_Marcinów.jpg

Partnerzy i Przyjaciele:

puchar-warty pzw starowka galeria zdjęć
© 2024 Salmoklub Częstochowa. All Rights Reserved.
projekt i wykonanie: intersum.pl
^ Powrót do góry strony