Członkowie

Andrzej Biernacki - Prezes Jurajskiego Salmoklubu Częstochowa

 Andrzej_Biernacki2.jpg

Za rybami ugania się po całym świecie. Łowił łososie w Skandynawii,  kundże na Kamczatce, tajmienie w Mongolii, payary i tucunare w Wenezueli, palie na Grenlandii, trocie w Patagonii i mashiry w Nepalu. Często ma jednak dylemat czy wziąć do ręki wędkę czy usiąść przy brydżowym stoliku.

 

Tomasz Jasiurski   -   Wiceprezes od spraw organizacyjnych.

Tomek-Jasiurski.jpg

 

Daniel Kasprzak   -  Wiceprezes do spraw sportu

Daniel-New.jpg

Z wykształcenia nauczyciel i terapeuta były ratownik górski. Na co dzień realizuje się w pracy pedagogicznej jednak największą jego pasją jest fotografia i wędkarstwo muchowe. Jeśli kiedyś nad wodą zobaczycie kogoś z aparatem i wieloma obiektywami a do tego mającego dylemat fotografować czy łowić to napewno Daniel. Należy do Stowarzyszenia Fotografów i Filmowców art.f. jego portfolio o tematyce nie tylko wędkarskie można zobaczyć na stronie www.danielkasprzak.pl

 

Andrzej Kokoszka   -  Sekretarz Jurskiego Salmoklubu Częstochowa

Jędrek.jpg

 

Andrzej Tracz  -  Sakarbnik Jurajskiego Salmoklubu Częstochowa

Andrzej_T._.jpg

Chcąc być bliżej swojej pasji czyli wędkarstwa otworzył sklep wędkarki „ Antra ” i prowadzi go już 18 lat. Najbardziej lubi łowić na muchę, swoją pasją zaraził swoje córki Esterę i Ksymenę, które uzyskują wiele sukcesów w tym sporcie. Jeśli interesuje Cię wędkarstwo i chciałbyś zacząć łowić to chętnie wszystko wytłumaczy i pomoże w doborze sprzętu. Na zakupy zaprasza do swojego sklepu w Częstochowie przy ulicy Targowej 15.

 

Leszek Kowalski

Leszek.jpg

Michał Maciaszczyk

salmoklub-mm.jpg

Zapracowany programista, a zarazem wędkarz pasjonat, pomysłodawca i organizator corocznego Święta Szczupaka w Mstowie. Dzieli czas na rodzinę, pracę zawodową, działalność w gminie oraz wiele pasji. Wierzy, że największe zdobycze wędkarskie jeszcze przed nim.

 

Andrzej Nadrowski

najdroższy.jpg

 

Bartosz Magnuszewski

Bartek.JPG

 

Andrzej Urbańczyk

020.jpg

Wędkuje od 6-go roku życia - muchuje zaś od 13 -ego roku życia, a więc już 22 lata, zarażony wędkarstwem od Ojca dr Andrzeja Urbańczyka. Uczestnik wypraw wędkarskich do Skandynawii, głównie Finlandii, w czasie których dwukrotnie dotarł na Nord Cup łowiąc na rzece Tanie i w wielu rzekach muchowych takich jak : Kitkajoki, Kusinkajoki, Simojoki i Ilioki.


Ksymena Tracz

Ksymena.jpg

Szalona i pełna energii licealistka, od najmłodszych lat lubiąca przyrodę i przygody. Od 11 lat wędkuje wszelkimi metodami spining, tyczka, mucha, pod lodem, uprawia nawet casting czyli sportowe rzucanie do celu i na odległość. W castingu posiada uprawnienia instruktora oraz sędziego, jako jedna z niewielu w naszym Okręgu :) Muchą zainteresowała się dość późno, ale uczy się od najlepszych w tej dyscyplinie.

 

Tomasz Pinda

Tomek.jpg

Niepokorny fan „Dżemu” lubiący ciszę i spokój. Wędkarsko wychowany nad Wartą i darzący ją  olbrzymim sentymentem, dlatego najczęściej można go zobaczyć wędrującego jej brzegiem z muchówka czy też spinningiem,  od czasu do czasu chętnie zasiada nad wodą z tyczka i łowi sportowo. 

 

Przemysław Benduch

Przemysław_Benduch.jpg

Spełniony mąż i ojciec dwojga chłopców. Na co dzień prowadzi własną działalność i realizuje się w roli rodzica. Każdą wolną chwilę poświęca rodzinie i wędkowaniu. Przygodę z wędkarstwem, a zarazem pasję – rozpoczął już w latach 90-tych, kiedy jako nastolatek wygrywał zawody i poczuł czym jest wędkarstwo. Jest zapalonym fanem spinningu, niedawno jednak zainspirowany metodą muchową zamierza rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie.  Nad wodą odpoczywa, nabiera dystansu do codzienności i ładuje akumulatory. Wierzy, że w przyszłości zarazi swą pasją także synów.

 

Adam Foks

Adaś.jpg

 

Hubert Rydzyk

Hubert-Rydzyk.jpg

 

Tomasz  Trzeciak

Tomek-Trzeciak.jpg

 

Radosław Lubas

Radek.jpg

 

Tkacz Grzegorz 

 

Michał Birkowski

Michał-Birkowski.jpg

Wędkuję od małgo dziecka poznając kolejno tajniki poszczególnych metod wędkarskich. Wędkarstwem muchowym zaraził go Kamil, sztuki połowu ryb szlachetnych na sztuczną muchę uczy się od 2013 roku. Najczęściej spotkać go można łowiącego na Jurajski rzekach.

 

Michał Krakowian

 

Robert Fraś


Jan Skrzypczyk

 

Daniel Musiał

 

20200209_214341_resized_1.jpg

Mariusz Nowicki

 

Mariusz_nowiscki.jpg

 

 

Łukasz Orlikowski 

 

 

Łukasz Piorun 

IMG-20210928-WA0034.jpg

Z wykształcenia informatyk z zawodu inżynier serwisu. Pasję do wędkarstwa ma od dziecka. Ulubione łowiska to trudno dostępne leśne rzeki - gdzie może spędzać czas na poszukiwaniu pstragów oraz lipieni.
 
 
Michał Tomaszczyk 
 
20201010_131311.jpg
 
 
Robert Bawor
 
received_1198059724024670.jpeg
 
 
 
Michał Szmidt
 
DSC_1884.jpg
 

Arkadiusz Dzielawski 

IMG_4252.jpg

Partnerzy i Przyjaciele:

puchar-warty pzw starowka galeria zdjęć
© 2023 Salmoklub Częstochowa. All Rights Reserved.
projekt i wykonanie: intersum.pl
^ Powrót do góry strony